Кошик
12 відгуків
PALCHE
+380
67
000-08-12
+380
67
000-08-12
+380
95
333-02-02
+380
33
270-16-00
Котли твердопаливні, котлы твердотопливные

Котли твердопаливні, котлы твердотопливные

 

+380
67
000-08-12
+380
95
333-02-02
+380
33
270-16-00

palche.com.ua ).

Котли ТМ «Palche»: підвищена надійність, економність, 4 роки гарантії

 

Реалізуючи концепцію торгівельної марки «діяльність в векторі потреб клієнта», конструктори «Palche» створили продукт, що максимально відповідає запитам сучасного українського ринку. Котли на твердому паливі «Palche» відрізняються оптимальним співвідношенням якості матеріалів і комплектуючих та ціни.

 

В серії котлів «Palche» є моделі, розраховані на різну площу обігріву від 80 до 550 квадратних метрів. Крім базової комплектації передбачена можливість придбання котлів з автоматикою, зворушувачем та терморегулятором.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Котли Торгової Марки «Palche»

 

З бажанням принести тепло і затишок в українські оселі конструктори торгівельної марки «Palche» створили продукт, що повністю відповідає сучасним стандартам обігріву приміщень. Твердопаливні котли «Palche» – це обладнання повністю конкурентне стосовно якості і надійності, яке в той же час має істотно нижчу вартість, ніж європейські аналоги.

 

Група компаній «Palche»пропонує тільки сертифіковану продукцію і гарантує її якість. Виробничий процес здійснюється з використанням високотехнологічного обладнання. Кожен котел проходить випробування щодо відповідності зазначеним в технічній документації параметрам.

 

Асортимент та призначення

 

Водяні котли центрального опалення на твердому паливі мають потужність від 14-55 кВт і дозволяють обігріти площу від 80 до 550 квадратних метрів. Обладнання відноситься до низькотемпературного типу та призначене для обігріву приватних осель, споруд сільськогосподарського призначення, виробничих, торгівельних та складських приміщень.

 

В асортименті ТМ «Palche» твердопаливні котли базової комплектації, а також моделі з терморегулятором, зі зворушувачем, зі зворушувачем і терморегулятором, з автоматикою, зі зворушувачем і автоматикою.

 

Технічні особливості

 

Сталеві водогрійні котли ТМ «Palche» належать до екологічних джерел тепла, об’єм викидів в атмосферу під час їхнього функціонування не перевищує прийнятих у Європі норм.

 

В стандартну комплектацію котлів з автоматикою входить електронний контролер, який постійно робить заміри, керує роботою вентилятора і підтримує температуру, встановлену користувачем. Виробник надає 4-річну гарантію

 

Основні переваги

 

     Висока ефективність

Будова з потрійним заломленням відводу газів та теплової енергії, які виділяються в процесі горіння палива, дозволяє збільшити ККД до 84%.

     Зручне обслуговування

Дверцята, розташовані на фронтальній частині котла, мають збільшений розмір, що забезпечує більш комфортне проведення робіт по обслуговуванню обладнання. Наявність чавунної решітки дає змогу швидко і зручно очищати колосники.

     Надійність та безпека

Водяна сорочка котлів є зварною конструкцією з котельної сталі товщиною 5 мм. Термоізоляція виготовлена з базальтового волокна товщиною 50мм і сталевої обшивки товщиною 1мм з покриттям порошкового типу.